Facebook

Chci hypotéku

Financování koupě nemovitosti

FINANCOVÁNÍ VÁM RÁDI VYŘÍDÍME

K financování Vašeho nového bydlení můžete využít hypotečního úvěru. Hypotéka je dnes díky široké nabídce bank snadno dostupná, avšak vzhledem k množství nabízených hypotečních produktů vyžaduje větší nároky na orientaci v této problematice. Aby Vaše hypotéka byla skutečně tou nejlepší právě pro Vás a aby vyjednané podmínky byly co nejlepší, jsou zde pro Vás připraveny služby našeho makléře, a to zcela zdarma.

Společnost AZ bydlení s.r.o. je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení. Spolupracujeme se všemi hypotečními domy a většinou stavebních spořitelen, a proto jsme schopni Vám představit celou aktuální nabídku hypotečních produktů a úvěrů od stavebních spořitelen. U projektů, které to vyžadují svým finančním objemem, spolupracujeme při financování stavby s některou s bank. Ta vytvoří na příslušný projekt nabídku financování, kterou nabízíme společně svým klientům. Společně s Vámi pak vybereme nejvhodnější model řešení právě pro Váš případ a celým procesem hypotečního financování Vás bezpečně provedeme.

Velice často se setkáváme s tím, že i když si klienti chtějí pořídit vlastní bydlení, žádájí o získání celé částky pomocí hypotečního úvěru. Tyto úvěry jsou obvykle o dost dražší, než pokud do koupi vstupují vlastní zdroje. Pokud vlastní zdroje i tak klient nemá, může využít kombinaci hypotečního úvěru a úvěru ze stavebního spořeni s možností úspory významné finanční částky.

Využijte služeb našich specialistů zcela zdarma, rádi Vám pomohou a navrhnou optimální variantu zvoleného financování.

Bc. Jan Varga

hypoteční specialista

Tel.: 739 005 758

e-mail: jan.varga@bcas.cz

Oblast působnosti – Liberecký kraj, okres Mladá Boleslav, Praha

Financování komerčních projektů

Většina komerčních projektů je realizována prostřednictvím investičního úvěru určeného k financování příslušného investičního záměru. Díky naší úzké spolupráci s různými bankovními domy Vám usnadníme práci spojenou s kompletací všech potřebných dokumentů, na podkladě kterých banka při žádosti o investiční úvěr mapuje bonitu firmy, a následně pomůžeme vybrat nejvhodnější nabídku na financování daného projektu.

Spolupracujeme

Hypotenční banky:

Česká spořitelna, a. s.

Československá obchodní banka, a. s.

Equa bank, a.s.

Hypoteční banka, a. s.

Komerční banka, a. s.

LBBW Bank CZ, a. s.

mBank (BRE Bank S. A., organizační složka podniku)

Raiffeisenbank, a. s.

UniCredit Bank Czech Republic, a. s.

Volksbank CZ, a. s.

Wüstenrot hypoteční banka, a. s.

Stavební spořitelny

Raiffeisen stavební spořitelna, a. s.

Stavební spořitelna České spořitelny, a. s.

Wüstenrot - stavební spořitelna, a. s.

AZ bydlení Tábor
9. května 2471/4
390 02  Tábor

AZ bydlení Liberec s.r.o.
Na Hrázi 207
463 34  Hrádek nad Nisou - Loučná