Facebook

Reference

Prodej domu v Liberci, Šimonovicích

Vyjádření majitele:
Vážená paní Kotašková,

při prodeji nemovitosti v Lbc jsme oslovili několik realitních kanceláří, které nám poslali návrh, jak bude vypadat prodej včetně smluv. S několika jsme cca 1 rok měli smlouvu o prodeji, avšak za celou dobu nám nepřivedli jediného zájemce. Jim stačilo jen vystavit domek na netu a víc se o to nestarali.

Pak jsem začal obesílat sám s návrhem prodeje zájemce, které jsem našel na netu. Ozvalo se mi několik realitek , ale přístup některých mne doslova šokoval a to tehdy, když nás dá se říct uráželi ohledně stavu nemovitosti a vyhlídek na její prodej .

A pak jste se mi ozvala vy, AZ bydlení.
Od samého začátku bylo znát, že se jedná o naprosto ojedinělý profesionální přístup. Už jen práce na prezentaci našeho domku na internetu byla vynikající a vše vypovídající, při uzavíráni smlouvy o naší spolupráci se jsme se bez problémů domluvili a vy jste nám přivedla spoustu zájemců a už jen vaše trpělivost s mým dědou, který ne vždy byl nadšen s prohlídkou domku, byla úžasná.
Vždy, když bylo třeba něco se zájemci řešit, jejich dotazy či připomínky, jsme se neprodleně domlouvali a tak nikdy nebylo třeba, abych musel přijet něco řešit osobně, vše jste vyřešila sama na místě.
Protože jste k prodeji přistoupila takto profesionálně a stále hledala kupce, v poměrně krátké době jste nám kupce sehnala. Líbilo se mi, že jste řešila a i vyřešila sporné body mezi námi a kupcem a to jednak dědovo trvalé bydliště, ale hlavně rychlost převodu peněz z depozitního účtu, kdy jsme tyto rychle potřebovali pro koupi nového bytu v Českém Krumlově.

S vaší prací a profesionálním přístupem jsme byli velice spokojeni a pokud bychom v budoucnu potřebovali cokoliv řešit ohledně realit, určitě se na vás obrátíme.

Mějte se moc pěkně a ať se vám daří

S pozdravem MVDr. David B.

Prodej bytu, Liberec

Prodej bytu, Liberec

Vyjádření majitele:
Vážená paní inženýrko,
zůstává nám rozum stát nad Vaším profesionálním a rychlým jednáním.

Jana. H.

AZ bydlení Tábor
9. května 2471/4
390 02  Tábor

AZ bydlení Liberec s.r.o.
Na Hrázi 207
463 34  Hrádek nad Nisou - Loučná