Facebook

Financování v Libereckém kraji

Hypotéka – vhodný způsob financování Vašeho nového bydlení

FINANCOVÁNÍ VÁM RÁDI VYŘÍDÍME

K financování Vašeho nového bydlení můžete využít hypotečního úvěru. Hypotéka je dnes díky široké nabídce bank snadno dostupná, avšak vzhledem k množství nabízených hypotečních produktů vyžaduje větší nároky na orientaci v této problematice. Aby Vaše hypotéka byla skutečně tou nejlepší právě pro Vás a aby vyjednané podmínky byly co nejlepší, jsou zde pro Vás připraveny služby našeho makléře, a to zcela zdarma.

Společnost AZ bydlení s.r.o. je zárukou maximálně zjednodušeného a efektivního přístupu při financování Vašeho bydlení. Spolupracujeme totiž s renomovanými partnery v této oblasti, a proto jsme schopni Vám představit celou škálu nabídek hypotečních produktů a úvěrů. U projektů, které to vyžadují svým finančním objemem, spolupracujeme při financování stavby s některou s bank. Ta vytvoří na příslušný projekt nabídku financování, kterou nabízíme společně svým klientům. Společně s Vámi pak vybereme nejvhodnější model řešení právě pro Váš případ a celým procesem hypotečního financování Vás bezpečně provedeme.

Velice často se setkáváme s tím, že i když si klienti chtějí pořídit vlastní bydlení, žádájí o získání celé částky pomocí hypotečního úvěru. Tyto úvěry jsou obvykle o dost dražší, než pokud do koupi vstupují vlastní zdroje. Pokud vlastní zdroje i tak klient nemá, může využít kombinaci hypotečního úvěru a úvěru ze stavebního spořeni s možností úspory významné finanční částky.

Ing. Jiří Pokorný

Váš poradce v oblasti financování

Tel.: 739 081 154

e-mail: jiri.pokorny@azbydleni.cz

Oblast působnosti – Liberecký kraj

AZ bydlení Tábor
9. května 2471/4
390 02 Tábor