Facebook

Prodej komerčního pozemku 100 000 m² Průmyslová, Planá nad Lužnicí, Ev.č.: 00334

DJI_0064
DJI_0067
DJI_0069
DJI_0073

Popis

Průmyslová zóna Planá nad Lužnicí okres Tábor nabízí investorům pozemky o celkové rozloze 8ha.Pozemky jsou v územním plánu kvalifikovány jako plocha určená k průmyslové výstavbě.
Pozemky jsou ve vlastnictví jednoho vlastníka..
Dopravní dostupnost na uvedené území je z dálničního přivaděče D3 (vzdálenost cca 300m).
Areál je též přístupný po železniční vlečce ze stanice Planá nad Lužnicí.
Majitel pozemků je připraven na výstavbu sjezdu do průmyslové zóny ze silnice II/409, na výstavbu obslužné komunikace a na pokládku páteřních rozvodů médií..

Uvedené území navazuje na stávající zónu, kde sídlí řada významných společností. Největší je Silon s.r.o., přední výrobce technických kompaundů a polyesterových střiží, dále zde sídlí celá řada společností zpracovávajících plasty a mnoho dalších firem.

Jižním směrem pak mají své závody potravinářská společnost Madeta, a.s. a Kostelecké uzeniny a.s. V nedalekém Sezimově Ústí pak působí tradiční výrobce obráběcích strojů Kovosvit MAS a.s.

Majitel a developer uvedené zóny preferuje pro budoucí výstavbu především zájemce s vyšší energetickou potřebou.
Dodávky tepla, technologické páry, elektřiny a pitné vody zajistí podle požadavků budoucího investora za velmi příznivé a stabilní ceny zejména moderní a ekologický zdroj C-Energy Planá s.r.o.
V případě potřeby budoucího investora lze využít po instalaci regulační stanice i dodávek plynu z vysokotlakého plynovodu, který je veden v blízkosti tohoto území.

Pro informaci budoucích zájemců činí cena 1Mpa páry 378,- Kč/GJ bez DPH a horké vody 365,-Kč/GJ bez DPH. Dlouhodobá stabilita cen tepelné energie je patrná z ročních ceníků C-Energy Planá zveřejněných na jejich webových stránkách.
Díky možnosti připojení na lokální distribuční soustavu elektřiny,ve které je umístěn multifunkční moderní zdroj, mají zákazníci zajištěnu vyšší kvalitu dodávek el. energie a možnost optimalizace nastavení distribučních služeb. Rovněž dodávky pitné vody jsou zajištěné za dlouhodobě stabilní a výhodné ceny.
Výhodou komerční zóny C-Energy je zejména čistý prostor, bez jakékoli zátěže inženýrskými sítěmi. Páteřní nové sítě budou umístěny do pásu mezi koleje vlečky a obslužnou komunikaci.
Obecné pravidlo pro komunikaci s budoucími zákazníky tohoto prostoru je minimální odprodej 3 –5 ha plochy. Další podstatnou podmínkou je i zaměření budoucího zákazníka, kdy preference budou dány zejména zájemcům, kteří budou deklarovat vyšší a stabilní energetickou potřebu.
Samozřejmě současně zájemcům, jejichž činnost bude odpovídat možnostem, které připouští územní plán.

Cena bude s jednotlivými zájemci stanovena individuální dohodou a bude se odvíjet od velikosti požadovaného pozemku a energetických nároků zájemce..

Stanislav Malý

Kontaktujte makléře

Stanislav Malý+420 607 809 788
stanislav.maly@azbydleni.cz

Soubory ke stažení

info v RKinfo o ceně u RK, cena k jednání
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaPrůmyslová, Planá nad Lužnicí
OkresTábor
Plocha pozemku100.000 m²
ZástavbaPrůmyslová
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

AZ bydlení Tábor
9. května 2471/4
390 02 Tábor